ABRAHAM HONDIUS. EFTER. „Hund angriber en hejre“.

3561583. ABRAHAM HONDIUS. EFTER. „Hund angriber en hejre“.

Olie på lærred
Ifølge forfatterens original opbevaret i Nationalmuseet i Warszawa (nr. Kat. M.Ob.446)
160x114 cm.

Foret. Ældret lak og let genmaling. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
160x114 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 569