En stor samling af 40 stykker, 20. århundrede.

3560938. En stor samling af 40 stykker, 20. århundrede.

2 stalde lavet af træ, længde 21-30 cm.
2 stk krybbe af træ og porcelæn, længde 6-7 cm.
1 træ lavet af træ og plast, højde 22 cm.
15 dyr i bla papier mache og plast, bla kameler, æsler og lam.
20 stk figurer i bla papier mache.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 368