MINI MOTORCYKEL, XL Moto.

MINI MOTORCYKEL, XL Moto.
3560782. MINI MOTORCYKEL, XL Moto.

Højde 48, længde 100 cm.

Har kompression, men starter ikke. Ridser, mærker, sidedæksler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 48, længde 100 cm.

Antal besøg: 747