GULVLAMPE Harco Loor design.

GULVLAMPE Harco Loor design.
3558548. GULVLAMPE Harco Loor design.

Højde ca. 125 cm.

Kontakt med skade.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 125 cm.

Kontakt med skade.
Brugsslitage.

Antal besøg: 497