GÖRAN IVARSSON. Olie på panel, signeret.

3557067. GÖRAN IVARSSON. Olie på panel, signeret.

Motiv af figurscene.
Billedmål: Ca. 100 x 75 cm.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Göran Ivarsson (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af figurscene.
Billedmål: Ca. 100 x 75 cm.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Göran Ivarsson (Født 1948)

Antal besøg: 851