DESK med persienner, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

355702. DESK med persienner, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 113, længde 168, bredde 100 cm.

Mærker, ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærker, ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 3.341