355551. DISPLAYSKAB, rokokostil, Frankrig, omkring århundredeskiftet 1900.
2 glashylder, låger med glas på siderne, facetslebet glas.
Længde 138, bredde 50, højde 176 cm.
Slagmærker og ridser. Plettet på indersiden af rygsøjlen. En større ridse på frontglasset.
Nøgler mangler.