LAVOAR slutningen af det 19. århundrede.

3554569. LAVOAR slutningen af det 19. århundrede.

Fineret med mahogni, marmor essay. 2 skuffer samt skabsafsnit.

Højde 78/105
Bredde 92,5
Dybde 53

(cm)

(Tidligere herkomst Värmlands Säby Gård).

Brugsslitage, essayet med reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78/105
Bredde 92,5
Dybde 53

(cm)

Antal besøg: 417