OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Haner og høns, olie på lærred, sign.

355439. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Haner og høns, olie på lærred, sign.

Cirka 26,5 x 31,5 cm.

Udskriv mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 26,5 x 31,5 cm.

Udskriv mærker.

Antal besøg: 1.391