REINHOLD LJUNGGREN. litografi.

3552758. REINHOLD LJUNGGREN. litografi.

Bymotiv, signeret, dateret 88, nummereret 270/310. 37x32 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 320