GREGOR HELLBERG. „Carlos“, olie på lærred, signeret Gregor -75.

3552600. GREGOR HELLBERG. „Carlos“, olie på lærred, signeret Gregor -75.

61 x 92 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 92 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 198