Et par liggestole, 1960/70'erne.

3551973. Et par liggestole, 1960/70'erne.

Metalramme. Beklædt i stof. Sammenklappelig.
Længde ca. 190 cm. Bredde ca. 70 cm. Højde op til ca. 80 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Mindre beskadigelse af stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 604