BARGLOB / BARSKÅP, anden halvdel af det 20. århundrede.

355183. BARGLOB / BARSKÅP, anden halvdel af det 20. århundrede.

Dekor af kort og mytologiske figurer. Drejede ben på hjulskiver. Barskab interiør. Diameter ca 62, højde ca 90cm.

Brugsslitage, en skrue mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.274