GLAS, 39 stk., "Fest", Bengt Orup, Johansfors.

355020. GLAS, 39 stk., "Fest", Bengt Orup, Johansfors.

1 karaffel, højde 25 cm.
16 glas, 10,5 cm.
11 glas, 14 cm.
12 tallerkner, diameter 16,5 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 karaffel, højde 25 cm.
16 glas, 10,5 cm.
11 glas, 14 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 3.477