BAKKE SOFA, rokoko stil. 1900-tallet.

354918. BAKKE SOFA, rokoko stil. 1900-tallet.

Længde 189 cm. Bredde 70 cm.

Skåret dekoration med bronzing.

Mindre Overfladeslitage/ridser. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 189 cm. Bredde 70 cm.

Antal besøg: 717