354872. STANISLAW WYSOTSKI. Skulptur, bronze.
Vindprinsesse. Højde 102 cm. Signeret og nummereret 10/12 ex, dateret 2005. Mærket Lavet af Stan Wys Atelier, Wroclaw, Polen. Inkluderer glasfiber sokkel højde 15,5 cm. 29x29 cm.