CHIFFONJÉ, elm, begyndelsen af det 20. århundrede.

354750. CHIFFONJÉ, elm, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 105 cm. Dybde 44 cm. Højde 135 cm.

Finerskader og overfladeridser. Begge korte sider med revner overalt. Der mangler et beslag til et nøglehul.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 729