LASSE ÅBERG. "En billedbog" med signeret original litografi.
354731. LASSE ÅBERG. "En billedbog" med signeret original litografi.
Bogforlaget Atlantis, Brepols, 1982 4:o. Hæftet. Bibliofil udgave. nr. 7 af 300 eksemplarer. Med signeret litografi. med én signeret original litografi.