ELSE UHLMANN. Dansepar, farvelitografi, signeret og nummereret 109/290.

354720. ELSE UHLMANN. Dansepar, farvelitografi, signeret og nummereret 109/290.

Plademål 41 x 28 cm.

oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål 41 x 28 cm.

oramad.

Antal besøg: 1.192