KERAMISKE OBJEKTER, 7 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

354672. KERAMISKE OBJEKTER, 7 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

Fad, Alingsås keramik, Diameter 23 cm Vase, Højde 15 cm Krydderiglas, Höganäs, Højde inkl. låg, 9 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 588