SØSKUMPIBER, 3 sølvdekor, 1800-tallet.

354598. SØSKUMPIBER, 3 sølvdekor, 1800-tallet.

1 stk stemplet D3=1810 1 stk Rigt skåret med jagtmotiv.

Brugsslitage, løse dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, løse dele.

Antal besøg: 727