BORD, glas og rattan, 20. århundrede.

354546. BORD, glas og rattan, 20. århundrede.

Med løst glaspanel.
Længde: 85, Bredde: 59, Højde: 56 cm.

Brugsslitage.
Glasplade med små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med løst glaspanel.

Brugsslitage.
Glasplade med små ridser.

Antal besøg: 655