BLÆSEINSTRUMENTER. Messing. Orsi, Milano. 20. århundrede.

3544879. BLÆSEINSTRUMENTER. Messing. Orsi, Milano. 20. århundrede.

Højde 98 cm. Taske inkluderet.

Ridser, mærker, buler. Der ydes ingen funktionel garanti. Kasseoverfladedæksel med frigivelse.

Tema

The Söderberg Inn in Mölle

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

The Söderberg Inn in Mölle

Antal besøg: 932