RING, 18K hvidguld, vægt 2,9 gram.

354465. RING, 18K hvidguld, vægt 2,9 gram.

Ring med udskåret dekoration af stjerner Størrelse 17/56 Stemplet 18K og svensk kattefod Vægt 2,9 gram.

Tilstand indgraveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilstand indgraveret.

Antal besøg: 791