3544563. VESPA PRIMAVERA 50cc, 4T, 2014.
Produktionsår 2014
Kilometertal: 16134 Km.
En tidligere ejer.
Sidst serviceret 2021 05 20
Manuel og manual med servicestempler inkluderet.
Udgået 2021 10 22
2 nøgler.
Nyt batteri.
Original bageste passagerhåndtag inkluderet.
Ekstra pakkeholder til fronten medfølger.
Brugsslitage og ridser.
Starter ikke på auktionshuse.
Produktionsår 2014
Kilometertal: 16134 Km.
En tidligere ejer.
Sidst serviceret 2021 05 20
Udgået 2021 10 22
2 nøgler.
Nyt batteri.
Brugsslitage og ridser.
Starter ikke på auktionshuse.