VESPA PRIMAVERA 50cc, 4T, 2014.

3544563. VESPA PRIMAVERA 50cc, 4T, 2014.

Produktionsår 2014
Kilometertal: 16134 Km.
En tidligere ejer.
Sidst serviceret 2021 05 20
Manuel og manual med servicestempler inkluderet.
Udgået 2021 10 22
2 nøgler.
Nyt batteri.
Original bageste passagerhåndtag inkluderet.
Ekstra pakkeholder til fronten medfølger.

Brugsslitage og ridser.
Starter ikke på auktionshuse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Produktionsår 2014
Kilometertal: 16134 Km.
En tidligere ejer.
Sidst serviceret 2021 05 20
Udgået 2021 10 22
2 nøgler.
Nyt batteri.

Brugsslitage og ridser.
Starter ikke på auktionshuse.

Antal besøg: 1.379