SKULPTUR, malet gips, "Sneuret", efter Per Hasselberg, Paris. 18/1900-tallet.

354348. SKULPTUR, malet gips, "Sneuret", efter Per Hasselberg, Paris. 18/1900-tallet.

Signeret "P. Hasselberg, Paris".
Højde 94 cm.

Brugsslitage, knitren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 94 cm.

Brugsslitage, knitren.

Antal besøg: 3.150