Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. Olie på lærred. Landskab med flod, signeret.
35427. OKÄND KONSTNÄR. Olie på lærred. Landskab med flod, signeret.
30 x 45 cm.
Vis hele teksten
Kraftede, reparer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
30 x 45 cm.
Vis hele teksten
Kraftede, reparer.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
968