SPEJL, gustaviansk stil omkring 1970.

354110. SPEJL, gustaviansk stil omkring 1970.

Oval med udskåret og forgyldt træramme. Dekoration af båndstang og perlestang. Facet glas. Højde 75, bredde 64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 833