PIEDESTAL, forgyldt med marmorplade, 20. århundrede.

354006. PIEDESTAL, forgyldt med marmorplade, 20. århundrede.

Diameter 26, højde 104 cm.

Slid, revner og Kantstødt i marmorpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 26, højde 104 cm.

Antal besøg: 516