Excalibur SS Phaeton, 1967.

Excalibur SS Phaeton, 1967.
3539713. Excalibur SS Phaeton, 1967.

Køberprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Meterbedømmelse 1,993 miles.
Sidst inspiceret 2018-04-26 (godkendt).
Sælges som det er til ejendom.
SÆT TIL SIDE.
BEMÆRK For købere uden for Sverige kræves afhentning af et autoriseret eksportfirma.

Brugsslitage.
Rust, ridser, mærker vises.
Snavs/slid interiør.
Skader under fastgørelse af baldakin.
Dele af kapellet mangler.
Startet og kørt kort afstand af auktionshuse.

Tema

Two classics - Sold without reserve

Få foretaget en gratis vurdering!

Køberprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Meterbedømmelse 1,993 miles.
SÆT TIL SIDE.

Brugsslitage.
Rust, ridser, mærker vises.
Snavs/slid interiør.
Dele af kapellet mangler.

Tema

Antal besøg: 6.460