Køberprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Meterbedømmelse 1,993 miles.
Sidst inspiceret 2018-04-26 (godkendt).
Sælges som det er til ejendom.
SÆT TIL SIDE.
BEMÆRK For købere uden for Sverige kræves afhentning af et autoriseret eksportfirma.
Brugsslitage.
Rust, ridser, mærker vises.
Snavs/slid interiør.
Skader under fastgørelse af baldakin.
Dele af kapellet mangler.
Startet og kørt kort afstand af auktionshuse.
Køberprovision 12,5%
Registreringsnummer PAN607.
Meterbedømmelse 1,993 miles.
SÆT TIL SIDE.
Brugsslitage.
Rust, ridser, mærker vises.
Snavs/slid interiør.
Dele af kapellet mangler.