1 skål, stemplet Skurdal tin, Y9 (1973). 1 stk Bæger, stemplet Skurdalpewter, L9 (1961) 2 stk Suppekopper, stemplet Scandia Pewter, N10 (1987) 1 stk. Øske, stemplet Tin.
Brugsslitage.