TÆPPE, rullet ark, signeret M, 204 x 143 cm.

353887. TÆPPE, rullet ark, signeret M, 204 x 143 cm.

Hovedfarve grøn.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hovedfarve grøn.

Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 1.126