Plotter, 44 ST, keramik, 20. århundrede.

353658. Plotter, 44 ST, keramik, 20. århundrede.

Rolf Berg, Nissemor med grødskål, samt Import Tomtar.

Farvetab, beskadigelse, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.042