SPEJLSKAB, valnød, nyrenæssance 19./20. århundrede.

353653. SPEJLSKAB, valnød, nyrenæssance 19./20. århundrede.

Valnøddefiner. Kommode med 4 skuffer, vinklet spejl med to mindre skuffer. Længde 110, bredde 53, højde 233 cm.

Brugs- og aldersrelateret slid. Mærker. Rapport. Tørre revner. Senere anfald.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.303