DAG STILLE. Par bjørne, keramik, signeret Stille.

353630. DAG STILLE. Par bjørne, keramik, signeret Stille.

Højde 19 cm.

Faldende farve, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Faldende farve, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 9.155