3535614. BETTINA GRUBER (GEB. 1947). 'Jahn la Rasa'.
Bettina Gruber (f. 1947), 'Jahn la Rasa', farvefotografi, 2008, signeret, betitlet, dateret og nummereret '115/135', ca. 35 x 42 cm, indrammet bag passepartout og glas, med ramme ca. 48 x 55 cm.