BETTINA GRUBER (GEB. 1947). 'Jahn la Rasa'.

3535614. BETTINA GRUBER (GEB. 1947). 'Jahn la Rasa'.

Bettina Gruber (f. 1947), 'Jahn la Rasa', farvefotografi, 2008, signeret, betitlet, dateret og nummereret '115/135', ca. 35 x 42 cm, indrammet bag passepartout og glas, med ramme ca. 48 x 55 cm.

Ikke testet uden for boksen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke testet uden for boksen.

Antal besøg: 362