Børnesæt, 2 dele, „Lek“, Rörstrand.

3533788. Børnesæt, 2 dele, „Lek“, Rörstrand.

En spiseplade, diameter ca. 21 cm.
En dyb plade, diameter ca. 21 cm.

Brugsslitage, mindre ridser/malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 612