ANTONI TÀPIES. „Sort og Crai“.

3533080. ANTONI TÀPIES. „Sort og Crai“.

Litografi
Signeret og nummereret 237/300
56x75,5 cm.

Let rævknus.

Nej, betales af sælger

Tema

Graphic Artworks

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
56x75,5 cm.

Let rævknus.

Nej, betales af sælger

Tema

Graphic Artworks

Antal besøg: 423