DÆKBORD, 2 stk., metal, moderne.

3533073. DÆKBORD, 2 stk., metal, moderne.

Højde 41-47 cm.
Størrelse 40x40 og 45x45 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker.

Tema

Closeout sale from Design & Living

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 41-47 cm.
Størrelse 40x40 og 45x45 cm.

Brugsslitage.
Ridser, mærker.

Tema

Antal besøg: 250