STIG (SLAS) CLAESSON. Interiør, farvelitografi, signeret og mærket.

353279. STIG (SLAS) CLAESSON. Interiør, farvelitografi, signeret og mærket.

ca 41 x 50 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Stig (Slas) Claesson (1928–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 41 x 50 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 645