HALSKÆDE, 3 stk. Orientalsk, 20. århundrede.

353270. HALSKÆDE, 3 stk. Orientalsk, 20. århundrede.

Halskæde med turkis længde 56 cm Halskæde evt. jaspis længde 54 cm Halskæde evt lapis længde 56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.008