LÅG FALD, Disco metal, Art Deco, Just Andersen, Danmark.

353058. LÅG FALD, Disco metal, Art Deco, Just Andersen, Danmark.

Dekoreret med rådyr.
Længde 18 cm, højde 11,5 cm.

Slitage, overfladeridser, et horn med afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dekoreret med rådyr.
Længde 18 cm, højde 11,5 cm.

Antal besøg: 1.067