VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, Tyskland, omkring 1900.

353038. VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, Tyskland, omkring 1900.

Højde 123 cm.

Brugsslitage. Nederste knop og 2 dekorationer på kam mangler. Loddet og pendul fås. Sideglas løst.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 123 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 703