SVEN STORM. Olie på Panel, signeret og dateret 1979.

352828. SVEN STORM. Olie på Panel, signeret og dateret 1979.

Blomsterstilleben, 44x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Blomsterstilleben, 44x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Antal besøg: 930