SPISGRUPPE, "Fusion", IKEA, sortmalet med krom ben. (5).

3527747. SPISGRUPPE, "Fusion", IKEA, sortmalet med krom ben. (5).

Spisesæt bestående af fire stole og bord.
H. 75 x 84 x 84 cm.

Med brugsspor, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

H. 75 x 84 x 84 cm.

Antal besøg: 1.104