BROR DAHLQVIST. Gårdsplads, olie på lærred, usigneret.

352730. BROR DAHLQVIST. Gårdsplads, olie på lærred, usigneret.

Ifølge Bror Dahlqvist. 64 x 90 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 845