KRISTINA ASSARSSON. olie på lærred.

352638. KRISTINA ASSARSSON. olie på lærred.

Kystlandskab. Underskrevet. 46x61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.290