Ubekendt kunstner, olie på lærred, signeret Joh. Meyer A.

352549. Ubekendt kunstner, olie på lærred, signeret Joh. Meyer A.

66 x 98 cm.

Farve knitrende.

Få foretaget en gratis vurdering!

66 x 98 cm.

Farve knitrende.

Antal besøg: 5.762