DALAHÄST, polykrom malet, 20. århundrede.

35233. DALAHÄST, polykrom malet, 20. århundrede.

Højde 42 cm.

Slitage, mindre laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 42 cm.

Slitage, mindre laktab.

Antal besøg: 3.456