PER ANDERSSON. Kunst til kaffen, farvelitografi, monogram signeret og mærket PT.

352267. PER ANDERSSON. Kunst til kaffen, farvelitografi, monogram signeret og mærket PT.

Plademål 46 x 62,5 cm.

Ikke i rammen.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål 46 x 62,5 cm.

Ikke i rammen.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.259